11 червня 2023 22:57

ЧС-2023: Ізраїль став володарем бронзових нагород, перегравши Південну Корею

Ізраїль та Південна Корея розіграли бронзові нагороди молодіжного чемпіонату світу. Читайте звіт про поєдинок Ізраїль – Південна Корея на "Футбол 24".

Чемпіонат світу-2023 U-20, матч за третє місце

Ізраїль – Південна Корея – 3:1

Голи: Біньямін, 19, Сеніор, 76, Халайлі, 86 – Лі Сун-Вон, 24, (пен.)

Ізраїль поступився Уругваю в півфіналі, тоді як Італія не пустила Південну Корею в фінал. Саме так ізраїльтяни та корейці опинились в поєдинку за бронзу молодіжного чемпіонату світу. Повів у рахунку Ізраїль, і зробив це у шикарному стилі: Шиблі навісив на дальню стійку, а Біньямін боковими ножицями пробив воротаря.

Корея відповіла вже за 5 хвилин – Лі Сун-Вон реалізував пенальті. Після перерви команди тривалий час не могли забити, аж до 76 хвилини, до гола ізраїльтян. Халайлі навісив з лівого флангу, а Сеніор ударом в дотик від газону знову вивів Ізраїль вперед. Під завісу гри забив уже і Халайлі, замкнувши навіс з кутового, закривши питання бронзового призера ЧС-2023 U-20.

Додамо, що у фіналі турніру зустрінуться збірні Уругваю та Італії. Поєдинок відбудеться 12 червня, початок о 00:00 за київським часом.