17 травня 2023 22:34

Гол Ярмоленка в ОАЕ не оцінили: українець став найгіршим гравцем "Аль-Айну" у півфіналі Кубка ліги

Вінгер збірної України та Аль-Айна Андрій Ярмоленко дізнався про свою оцінку за підсумками першого півфінального матчу Кубка ліги з Аль-Насром (4:1).

Андрій Ярмоленко вийшов в основі на матч із Аль-Насром, а на 87 хвилині Сергій Ребров відправив його на лаву запасних. Завдяки голу українця з пенальті на 59-й хвилині команді Сергія Реброва вдалося вийти вперед у цьому поєдинку.

Але черговий гол українця в ОАЕ не вразив статистичний портал AiScore. Дії Ярмоленка були оцінені в 5.5 балів, що є найгіршою оцінкою у складі Аль-Айну, навіть у гравців заміни оцінки вище.

Найкращим гравцем виявився Суфіан Рахімі, який записав на свій рахунок дубль.

Ярмоленко цього сезону провів 32 матчі у складі Аль-Айна, в яких він відзначився 12-ма голами і зробив шість результативних передач.

Він перейшов до клубу з ОАЕ влітку минулого року, уклавши контракт на один рік із опцією продовження ще на рік. Наприкінці цього сезону клуб прийматиме рішення – чи продовжуватиме угода з українцем.