12 травня 2023 19:12

Ярмоленко оформив дубль у матчі "Аль-Айна": відео другого результативного удару українського півзахисника

Український півзахисник Аль-Айна Андрій Ярмоленко оформив дубль у домашньому поєдинку заключного туру чемпіонату ОАЕ проти Аль-Батаєха.

Андрій Ярмоленко оформив дубль у матчі 26-го туру чемпіонату ОАЕ, в якому його Аль-Айн приймає Аль-Батаєх.

Український хавбек команди Сергія Реброва відкрив рахунок на другій хвилині зустрічі, а у другому таймі забив четвертий гол господарів за рахунку 3:1.

33-річний Ярмоленко провів за Аль-Айн цього сезону 31 матч у всіх турнірах, забив 11 голів і зробив шість результативних передач.

Аль-Айн обіграє Аль-Батаєх із рахунком 4:2 у середині другого тайму. Команда Реброва стане срібним призером чемпіонату ОАЕ у разі перемоги у сьогоднішньому поєдинку.