11 травня 2024 23:37

Український тренер провально дебютував на чолі "Шерифа": колишній клуб Вернидуба вперше за 13 років не виграв трофеїв

У матчі дев'ятого туру другого етапу чемпіонату Молдови Зімбру приймав Шериф. Український головний тренер тираспольців Юрій Гура дебютував у новому клубі з поразки.

У суботу, 11 травня, Зімбру приймав Шериф у матчі дев'ятого туру чемпіонської групи молдовської Суперліги.

Цей поєдинок став дебютним для 47-річного українського фахівця Юрія Гури на чолі тираспольського клубу.

А у складі кишинівського колективу повний матч відіграв український півзахисник Денис Дедечко, який на 62-й хвилині заробив жовту картку.

У першому поєдинку Гури на чолі Шерифа фахівцеві відсвяткувати перемогу не вдалося. Його підопічні пропустили двічі: по одному голу в кожному з таймів.

Забитими м'ячами відзначалися нігерійські нападники Емманюель Аларібе та Джастін Охаджунва.

Таким чином Шериф вперше за 13 років завершив сезон, не здобувши жодного трофею. За всю історію це було лише двічі: сезон 1999/2000 та кампанія 2010/2011.

Підопічні Гури вилетіли з Кубка від того-таки Зімбру у півфіналі (0:1, 1:1), а відставання від Петрокуба, який достроково виграв чемпіонство, становить шість очок, тоді як до закінчення Суперліги залишилився лише один тур.

У єврокубках Шериф припинив свої виступи на груповій стадії Ліги Європи, посівши там четверте місце.

Провальний сезон для найтитулованішого клубу в історії Молдови, який наразі йде третім у чемпіонаті.