3 травня 2023 08:42

Анчелотті про 0:2 з "Сосьєдадом": "Реал" має зіграти сильніше з "Осасуною" та "МанСіті". Настає важливий період, коли треба уникати помилок"

Карло Анчелотті зажадав від «Реала» уникати помилок після поразки від «Сосьєдаду» (0:2).

«Ми билися в першому таймі, але потім подарували гол, а потім сталося вилучення, після якого все ускладнилося.

Так, я протестував проти вилучення. Я не розмовляв з Карвахалем, тож не знаю, що саме сталося.

Зараз настає дуже важливий період, коли ми маємо бути готові та зобов'язані уникати помилок, які у нас бували останнім часом. Ми маємо зіграти сильніше у наступних двох матчах [проти «Осасуни» та «Манчестер Сіті»].

Коли програєш у такий спосіб, це неприємно. Але треба дивитися вперед, оскільки фінал Кубка Іспанії вже близько, а ми хочемо виграти його. А потім буде Ліга чемпіонів.

Ми сьогодні могли грати набагато вертикальніше. Ми надто часто грали через Куртуа. Ми виправимо це у найближчих матчах.

Уболівальникам скажу, що повернуться важливі гравці, і ми боротимемося за трофеї – і, сподіваюся, завоюємо їх», – заявив головний тренер «Реала» в ефірі Movistar.