29 квітня 2023 22:47

Олександр СВАТОК: "Не кожен рік СК "Дніпро-1" бореться за перше-друге місця, тож це приємний тиск"

Капітан «Дніпра-1» Олександр Сваток прокоментував перемогу над «Інгульцем» (2:0) у матчі 23-го туру УПЛ.

«Дійсно, поле важке, погодні умови не прості – сильний вітер заважав, але головне, що ми здобули перемогу і набрали три очки. Ми перший тайм грали проти вітру, а у другому вже по вітру і трошки легше стало.

«Інгулець» завжди добре грає в обороні і небезпечно контратакує. Добре, що ми забили достатньо швидкий гол у другому таймі і він вплинув на гру, оскільки тепер супернику треба було відіграватися і вони трошки почали розкриватися.

Пенальті? Я був далеко від епізоду. Фол був точно, але де саме – в штрафній чи ні, мені важко сказати. Вже потім подивимось. Але, яка різниця? Арбітр вже прийняв рішення. Судді можуть помилятися і в один, і в інший бік. То і є футбол.

Насправді, це приємне психологічне навантаження, коли ти налаштовуєшся на кожну гру і ти розумієш, наскільки багато всього стоїть на кону у кожному матчу. Не кожний рік «Дніпро-1» бореться за перше-друге місця, тому це приємний тиск. Так що будемо налаштовуватися і на наступні ігри», - сказав Сваток.