22 квітня 2023 18:58

"Евертон" з Миколенком у меншості не зміг перемогти "Крістал Пелас": команда українця опустилася в зону вильоту АПЛ

У матчі 32-го туру чемпіонату Англії Евертон Віталія Миколенка на виїзді грав проти Крістал Пелас. Поєдинок завершився внічию з рахунком 0:0.

Незважаючи на те, що господарі більше володіли м'ячем, Евертон частіше та небезпечніше пробивав по воротах суперника. А на 32-й хвилині лише фантастичний сейв Джонсона врятував Крістал Пелас від пропущеного гола після удару Івобі.

На 58-й хвилині другої половини матчу Езе забив у ворота Евертона і вивів Крістал Пелас уперед. Але радість господарів поля була не довгою – арбітр звернувся до ВАР та скасував гол через положення поза грою. На 80-й хвилині поєдинку Евертон залишився у меншості. Другу жовту картку отримав Холгейт.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию в матчі Евертона та Крістал Пелас. Евертон опустився на 18 місце в зону вильоту до Чемпіоншипу.

У наступному турі Евертон 25 квітня зіграє з Ньюкаслом, а Крістал Пелас того ж дня вирушить у гості до Вулверхемптона.