5 квітня 2023 23:02

Ярмоленко повернувся в основу "Аль-Айна": українець не допоміг Реброву перемогти у 1/2 фіналу Президентського кубка ОАЕ

Вінгер збірної України та Аль-Айна Андрій Ярмоленко провів на полі 83 хвилини першого півфінального матчу Кубка президента ОАЕ проти Аль-Васла (0:0).

Аль-Васл та Аль-Айн не змогли визначити переможця у першій грі за путівку у фінал Кубка Президента, команди за 90 хвилин так і не змогли порадувати вболівальників забитими м'ячами.

Головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров уперше після травми підколінного сухожилля повернув у стартовий склад Андрія Ярмоленка, який одразу ж провів на полі практично повний матч. Український вінгер цього сезону відіграв у 23-х матчах, у яких забив вісім голів і зробив п'ять результативних передач.

Матч-відповідь Аль-Айна з Аль-Васло пройде 14 квітня і почнеться о 21:00 за київським часом. Але перед цим поєдинком команда Реброва ще зіграє 9 квітня з Хаур-Факканом у рамках 22-го туру національного чемпіонату.

За другу путівку у фінал змагатимуться Аль-Шарджа та Аджман, там перший матч закінчився перемогою господарів поля (2:1).