21 січня 2023 13:08

СК "Дніпро-1" обіграв "Пюнік" на зборах у Туреччині: Довбик та Танчик забивали у команді Кучера

Дніпро-1 провів четвертий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі у Белеку (Туреччина). Спаринг-партнером лідера УПЛ виступив Пюнік із двома українцями у складі.

Товариська зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Олександра Кучера, які забили у кожному з таймів.

На 34-й хвилині Артем Довбик відкрив рахунок після передачі Валентина Рубчинського, потім Олександр Назаренко на 63-й подвоїв перевагу Дніпра-1 у рахунку.

15-разовий чемпіон Вірменії на 79-й хвилині відродив інтригу у протистоянні. Футболісти Пюніка відіграли один м'яч зусиллями Хосе Карабальо. За вісім хвилин Довбик оформив дубль, пробивши в один дотик після пасу Олександра Пихаленка.

Варто зазначити, що у складі Пюніка ігровий час отримали українські легіонери Антон Братков та Роман Карасюк. Фінальний свисток зафіксував підсумковий результат – 3:1.

Наступний контрольний матч Дніпро-1 проведе 29 січня проти клубу Сутьєска із Чорногорії.

На зимову перерву Дніпро-1 пішов на першому місці у турнірній таблиці УПЛ, набравши 35 очок у 14 матчах.