13 січня 2023 10:21

Тер Штеген: "Будемо раді зіграти з "Реалом" і перемогти їх у фіналі Суперкубку Іспанії"

Голкіпер «Барселони» Марк-Андре тер Штеген прокоментував перемогу команди у півфінальному матчі Суперкубку Іспанії з «Бетисом» (2:2, 4:2 – за пенальті).

«Матч із «Бетисом» був суперскладним. Вони багато володіли м'ячем. Ми раді вийти у фінал. Серія пенальті? Розум та інтуїція. Те, що вивчаєш заздалегідь, не завжди збігається з тим, що відбувається у пенальті. Це також питання успіху. Хотілося б, щоб у матчах було менше роботи.

У першому таймі ми грали добре. У другому таймі нам було важко. Попереду чудовий фінал. Усі тут хочуть побачити цей матч, і ми будемо раді зіграти з «Реалом» і перемогти їх», — наводить слова тер Штегена Marca.