11 грудня 2022 21:24

Динамівець у дербі Лімассола: Біловар допоміг АЕЛу зіграти внічию з одним із лідерів чемпіонату Кіпру

АЕЛ Лімасол приймав "Аріс" у рамках 14-го туру чемпіонату Кіпру.

Захисник команди-господаря Крістіан Біловар, який виступає за неї на правах оренди з "Динамо", розпочав гру в числі запасних. Проте ще до перерви українець з'явився на полі, замінивши травмованого одноклубника Басто.

Попри те, що понад 20 хвилин АЕЛ грав у більшості, здобути перемогу все ж не вдалося. Жодна з команд не спромоглася забити бодай одного разу, тож поєдинок завершився безгольовою нічиєю - 0:0.

До слова, "Аріс" є одним з лідерів кіпрської першості (посідає третє місце, відстаючи від лідируючого АПОЕЛа всього на три очки). У той же час команда Біловара займає дев'яте місце, маючи в своєму активі 15 залікових балів.