6 листопада 2022 10:27

Бейл на 128-й хвилині врятував "Лос-Анджелес" від поразки та допоміг уперше стати чемпіоном МЛС

У ніч на неділю, 6 листопада, у Лос-Анджелесі відбувся фінал плей-офф МЛС, у якому переможця визначали Лос-Анджелес і Філадельфія Юніон.

В основні 90 хвилин вирішального поєдинку суперники відправили у ворота один одного по два м'ячі, перевівши зустріч у додатковий час.

Усі головні події матчу розгорнулися наприкінці другого екстратайму. Спочатку Лос-Анджелес залишився у меншості після прямої червоної картки для голкіпера Крепо, потім Філадельфія вперше у поєдинку вийшла вперед, забивши на 120+4 хвилині, але каліфорнійців врятував Гарет Бейл. Валлієць, який з'явився на полі вже в додатковий час, вирвав для своєї команди нічию на 120+8 хвилин і перевів гру в серію пенальті.

Удари з одинадцятиметрової позначки влучніше виконали гравці Лос-Анджелеса - перемога 3:0.

Плей-оф МЛС. Фінал

Лос-Анджелес - Філадельфія Юніон 3:3 (пен. 3:0)

Голи: Акоста, 27, Мурільйо, 83, Бейл, 120+8 - Газдаг, 59, Еліотт, 85, 120+4

Зазначимо, що Лос-Анджелес завоював титул чемпіона МЛС уперше.

Гарет Бейл перебрався до північноамериканської ліги минулого літа. Загалом у складі каліфорнійської команди валлієць провів 14 матчів, у яких відзначився трьома голами.