29 жовтня 2022 20:38

"Нудний Де Дзербі": Франков низької думки про екс-тренера "Шахтаря" після яскравого розгрому над "Челсі"

Сьогодні Челсі поступився Брайтону (1:4) у матчі 14-го туру чемпіонату Англії. Головний тренер "чайок" Роберто Де Дзербі відсвяткував першу перемогу на чолі свого нового клубу.

Брайтон ударно розпочав поєдинок і на перерву пішов, ведучи у рахунку 3:0. У другому таймі глядачі домашнього стадіону «чайок» побачили лише два голи, причому у різні ворота.

Тим не менш, Де Дзербі може бути радий дебютному тріумфу на Туманному Альбіоні. До цього у колишнього наставника Шахтаря були лише дві нічиї та три поразки.

Проте відомий журналіст та експерт Артем Франков не вразився успіхами італійського фахівця.

«У кого вперше мав виграти нудний Де Дзербі? Зрозуміло, що у Челсі!)))», – лаконічно і з іронією написав Франков у своєму Telegram-каналі.

Брайтон набрав 19 очок і посідає сьоме місце у турнірній таблиці АПЛ. Челсі йде п'ятим.