9 жовтня 2022 21:20

"Реал Сосьєдад" повернувся у зону єврокубків завдяки перемозі над "Вільярреалом"

У рамках восьмого раунду іспанської Лі Ліги Реал Сосьєдад вдома переграв Вільярреал із рахунком 1:0.

Перший тайм повністю був за господарями поля. Команда створила багато моментів, але реалізувала лише один. На 33 хвилині Мендес першим дотиком замкнув простріл від Меріно — 1:0.

У другому таймі ситуація не змінилась. Атакувати потрібно було гостям, але вони, чомусь, грали другим номером. Сосьєдад зберіг переможний рахунок 1:0.

Реал Сосьєдад — Вільярреал 1:0

Гол: Мендес, 33

Реал Сосьєдад: Реміро — Сола, Елустондо, Пачеко, Муньйос — Зубіменді, Мендес, Сільва (Фернандес, 74), Меріно — Кубо (Наварро, 87), Серлот (Чо, 74).

Вільярреал: Рульї — Педраса, Торрес, Альбіоль, Кіко (Манді, 81) — Кокелен (Баена, 64), Капу, Парехо, Піно (Моралес, 46) — Данжума (Джексон, 46), Ло Чельсо (Чуквезе, 81).

Попередження: Ло Чельсо, Сільва, Альбіоль, Мендес, Елустондо, Торрес, Сола.