10 липня 2022 09:49
1

Захисник збірної України зіграв у незвичайному контрольному матчі свого бельгійського клубу

У рамках підготовки до старту сезону-2022/2023 бельгійський Брюгге захисника збірної України Едуарда Соболя у контрольному матчі програв Копенгагену — 2:4. Про це пише zbirna.com.

Гра проходила за незвичайною схемою: спочатку команди провели традиційні два тайми по 45 хвилин, а потім, після невеликої перерви, відіграли ще 30 хвилин.

Українець з'явився на полі на 15-й хвилині, замінивши Скова-Ольсена, який зазнав пошкодження. Результативними діями наш хлопець не відзначився і був замінений на початку умовного екстра-тайму.

13 липня Брюгге планує провести заключний товариський поєдинок. Суперник - Утрехт з Нідерландів.

А вже 17 липня для команди Соболя відбудеться офіційне відкриття нового сезону: у матчі за Суперкубок Бельгії чорно-сині зійдуться із Генком.
Тільки остаточний рахунок 4:2 на користь Копенгагена.