10 липня 2022 08:09

Кочергін відібрав трофей у Цитаїшвілі та Рудька. "Ракув" виграв Суперкубок Польщі

Лех та Ракув розіграли Суперкубок Польщі. У поєдинку взяли участь Владислав Кочергін та Георгій Цітаішвілі.

Суперкубок Польщі-2022

Лех Познань – Ракув – 0:2

Голи: Раковітан, 43, Вдовяк, 51

Команди зустрічались між собою у травні в фіналі Кубка Польщі. Тоді звитягу святкував Ракув із рахунком 3:1. Зараз Лех отримав шанс помститись, але ним не скористався. З перших хвилин матч розпочинав Георгій Цітаішвілі, для якого це був дебют за новий колектив.

Саме команда колишнього гравця молодіжної збірної України пропустила наприкінці першого тайму, коли Богдан Раковітан знайшов вільну зону у штрафному й замкнув постріл, переправивши м'яч під ліву стійку. Одразу по перерві Матеуш Вдовяк завдав потужного удару з метрів 20-ти. Опісля Цітаішвілі претендував на пенальті, впавши у штрафному, але арбітр нічого не призначив.

На 78-й хвилині на полі з'явився Владислав Кочергін, але нічим серйозним запам'ятатись не зумів. Колектив із Ченстохови разом з українцем святкує перемогу. Для нашого хавбека це другий трофей у кар'єрі.

Зауважимо, що за матчем з лави для запасних спостерігав інший українець – колишній голкіпер Динамо Артур Рудько.