29 березня 2022 18:52

ОАЕ обіграли Корею і вийшли до наступного етапу відбору на ЧС-2022

Сьогодні, 29 березня, на стадіоні «Аль-Мактум» у місті Дубай у рамках відбіркового матчу на чемпіонат світу 2022 року в Катарі збірна ОАЕ приймала національну команду Кореї. Зустріч завершилася перемогою господарів – 1:0.

Єдиний гол у матчі було забито на початку другого тайму. На 54-й хвилині відзначився півзахисник Харіб Сухаїль.

Після 10 турів у відбірковій групі А Корея розташовується на другому місці, маючи у своєму активі 23 очки. ОАЕ із 12 очками знаходиться на третьому місці. Завдяки перемозі над Кореєю, ОАЕ змогли собі гарантувати участь у наступному етапі відбору на мундіаль. Корея вже здобула путівку до Катару.

В іншому матчі відбору на чемпіонат світу зустрічалися національні команди Сирії та Іраку. Зустріч відбулася на стадіоні "Аль-Рашид" у місті Дубай (ОАЕ). Гра завершилася внічию – 1:1.

На 4-й хвилині рахунок відкрив сирійський нападник Алаа Аль Далі, йому асистував Мардім Мардікян. На 31-й хвилині форвард збірної Сирії Аймен Хуссейн забив м'яч у відповідь.

Збірні Іраку (9) та Сирії (6) також перебувають у відбірковій групі А. Обидві команди втратили шанси вийти на чемпіонат світу.