18 лютого 2022 09:10

Малиновський у четвірці кращих за версією WhoScored: український хавбек багато обводив і небезпечно бив по воротах "Олімпіакоса"

Головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні довірив українцю місце в старті на матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти Олімпіакоса.

Українець з перших хвилин намагався забити, і навіть мав дві супервозможности відзначитися, але двічі виручав воротар греків Томаш Вацлик. Також від дій 28-річного українця постраждав Папі Абу Сіссе, якого Малиновський начисто обіграв. Всього на рахунку гравця три успішні обведення.

На 65-й хвилині Гасперіні вирішив, що з Малиновського вистачить, і замінив українця на румунського вінгера Валентину Міхейле.

Статистичний портал WhoScored посередньо оцінив дії Руслана, виставивши йому 6.7 балів, але цей показник став четвертим кращим в Аталанті.

Яскравіше за версією сайту зіграли тільки півзахисник Йоакім Меле (7.0) і захисники Меріх Демірал (7.6) і Берат Джимсіті (8.6), який оформив дубль і вирвав перемогу у Олімпіакоса (2:1).