15 грудня 2021 23:47

Виходу не було. Яремчук кинувся у бій і вивів "Бенфіку" у плей-офф Кубка ліги

Незважаючи на інформацію напередодні матчу групового раунду Кубка португальської ліги про те, що Роман Яремчук пропустить сьогоднішній вирішальний матч з Ковіньєю, українець все ж з'явився на полі, пише zbirna.com.

Справа в тому, що для виходу у плей-офф турніру Бенфіці потрібно було забивати мінімум три м'ячі, щоб випередити Гімарайнш. Але до середини другого тайму рахунок був лише 1:0 на користь "орлів". При цьому вони грали у чисельній більшості.

На 65-й хвилині зустрічі Жорже Жезуш кинув у бій Яремчука, і справи господарів відразу ж пішли на краще. Протягом восьми хвилин Дарвін Нуньєс забив такі потрібні два м'ячі - 3:0.

Хоча українець особисто не відзначився, але підсилив гру своєї команди і допоміг їй вийти у плей-оф Кубка ліги.