4 жовтня 2021 23:53

Озіл кинув манишку в бік тренера "Фенербахче", не вийшовши на поле після 40-хвилинної розминки в грі ліги Туреччини

Півзахисник "Фенербахче" Месут Озіл залишився незадоволений рішенням тренера не випускати його на поле під час матчу 8-го туру чемпіонату Туреччини проти "Касимпаші" (2:1).

Озіл почав цей матч на лавці запасних. Протягом 40 хвилин другого тайму Месут розминався, проте так і не з'явився на полі. Незадоволений цим, він кинув свою тренувальну манишку в бік головного тренера команди Вітора Перейри.

Президент "Фенербахче" Алі Коч вважає, що приводу для занепокоєння немає.

"Найбільшою мрією тренера було провести матч у четвер [проти "Олімпіакоса" в Лізі Європи] з Месутом в якості лідера. Найбільшою мрією Месута було знову продемонструвати свої якості в Європі, але йому не пощастило, тому що він захворів.

Месут прийшов сюди, щоб стати лідером складу, який принесе "Фенербахче" чемпіонство через 7 років. Він зробить це. Він покаже світу, ким він є", - сказав Коч.

У поточному сезоні Озіл провів у складі "Фенербахче" 9 матчів, забивши один гол і віддавши одну гольову передачу.