1 жовтня 2021 08:39

Артем ГРОМОВ: "Cуддя явно симпатизував "Ромі". Свистів тільки для суперника"

Форвард «Зорі» Артем Громов у ефірі MEGOGO прокоментував поразку від «Роми» (0:3) в матчі 2-го туру Ліги конференцій:

«Пропустили швидкий гол? Ну, це такий рівень, якого в чемпіонаті України просто немає. З такою командою граємо дуже рідко. Відчули, що це сильна команда. Ми намагалися відбиватися, грати в футбол. Але їхній рівень просто вищий. Ось з «Динамо» і «Шахтар» звичніше грати. Але «Рома» дуже хороша. Не думаю, що з «Динамо» або «Шахтарем» складніше грати, ніж з цими.

У другому таймі вони додали в атаці, а ми просто підсіли. У них великий вибір футболістів, вийшли свіжі гравці, вони посилили напад. Може, у них така установка була, щоб у другому таймі додати. Я не буду говорити про своїх партнерів. У нас є 20–25 футболістів, і кожен може грати. Тренер вибрав цих футболістів.

Арбітр явно симпатизував не нам. Але я не вважаю, що ми програли через суддівство. Просто будь-які моменти, де нас тягнули за футболку, хапали, збивали з ніг – суддя мовчав. Десь суперника зачепив – відразу ж свисток. Це португалець [Луїш Годінью]. Напевно, хотів, щоб все було добре і комфортно».