20 лютого 2021 20:34

"Динамо" U-13 сыграло вничью с одногодками из "Шахтера" в товарищеской встрече

У суботу, 20 лютого, на території навчально-тренувальної бази "Динамо" у Віті-Литовській відбувся контрольний поєдинок між "Динамо" U13 і "Шахтарем" U13 (футболісти 2008 року народження).

Матч пройшов у форматі двох таймів тривалістю по 30 хвилин.

Незважаючи на перевагу киян в поєдинку, першими забили гол "гірники" - на 4-й хвилині відкрив рахунок Чорненький після проходу "Шахтарем" по правому флангу і прострілу в штрафну.

Пропущений гол додав мотивації киянам - "біло-сині" все більше тиснули на ворота суперника, але не вистачало то точності, то останньої передачі. Найбільш перспективний момент припав на кінець першого тайму, однак захисники "Шахтаря" зіграли надійно.

Динамівці активно увійшли до другого тайм і перевага киян втілилася в забитий гол - на 33-й хвилині поєдинку Мартинюк зрівняв рахунок. Спочатку Антон залишив позаду захисників "Шахтаря", а потім, обігравши воротаря гірників, переправив м'яч в сітку воріт.

До кінця другого тайму підопічні Артема Яшкіна і Сергія Процюка не залишали спроб довести рахунок до переможного, але цифри на табло залишилися незмінними - 1:1.

Відзначимо, що поєдинок відвідали вболівальники "Динамо", які від першої до останньої хвилини підтримували "біло-синіх".

Контрольний матч

20.02.2021. УТБ "Динамо", Віта-Литовська

"Динамо" U13 - "Шахтар" U13 - 1:1 (0:1)

"Динамо" U13 (стартовий склад): 22.Голенков, 2.Коновалов, 18.Чубатюк, 6.Петрушка, 13.Федоренко, 11.Люсін, 17.Рибак, 5.Дьяченко, 10.Романюк, 7.Меньшіков, 39 .Мартинюк

На заміну виходили: Богомолов, Потієнко, Тумко

"Шахтар" U13 (стартовий склад): 1.Евтушок, 3.Бойко, 4.Мілокост, 2.Мельнік, 5.Агафонов, 6.Балакай, 8.Чорненькій, 10.Кутья, 7.Стецюра, 11.Ковріженко, 9 .Свіріденко

Голи: Мартинюк (33) - Чорненький (4)