18 января 2021 23:09
1
Эмиль КАРАС: "Сделали акцент на организацию игры в обороне"

Асистент головного тренера «Динамо» Еміліан Карас прокоментував перший контрольний поєдинок киян на зборі в ОАЕ проти польської «Легії», у якому наша команда поступилася із рахунком 0:2:

- Цей контрольний матч ми сприймали, як тренування. Хлопці працюють на фоні навантажень, у режимі дворазових занять. Було видно, що їм не вистачало свіжості - це нормально. Йде робочий процес. Що стосується самої гри, в цілому, суперник нас випереджав у русі, мобільності, вони були свіжішими і краще грали в пас. На жаль, ми допускали багато помилок при грі і без м'яча, і з ним, не доводили атаки до логічного завершення.

Сьогодні був зроблений акцент на організацію гри в обороні, моментами ми виглядали непогано, але індивідуальні помилки і порушення принципів гри, про які говорив головний тренер, призвело до того, що ми пропустили два м'ячі. Вважаю, ми за правилами забили свій м'яч, але судді не зарахували. Були у нас моменти і у другому таймі, які ми могли реалізувати, і тоді все склалося б по-іншому. Забитий м'яч, як і пропущений, одразу змінює всю розстановку на полі, у тому числі, психологічно.

Другий тайм ми виглядали краще, хлопці були більш агресивні в роботі і з м'ячем, і без м'яча, створювали моменти, але, на жаль, не забили. Загальну оцінку дасть Мірча Луческу після перегляду і аналізу гри. Це наш перший контрольний поєдинок, тому робити глобальні висновки ще рано.


- Із чим пов'язаний той факт, що Забарний провів на полі 90 хвилин, у той час як всі інші зіграли по 45?

- Справа у тому, що Попов на ранковому тренуванні відчув, що його м'язи завантажені - видно, накопичилася втома, і разом з лікарем було прийнято рішення звільнити його від сьогоднішньої гри і дати відпочити. Тому зіграв Забарний 90 хвилин на цій позиції. Луческу хотів, щоб усі зіграли по 45 хвилин, але ми вирішили не ризикувати Поповим і зняли його з гри.


- З оренди повернувся Сідклей, як швидко він адаптується до вимог тренерського штабу щодо гри в обороні?

- Йому складно, оскільки в команді новий тренер, а він - нова людина для наставника. Принципи гри інші, але в сьогоднішньому матчі він непогано виглядав у тому, що стосується роботи з м'ячем, добре виходив в атаку і контролював м'яч. В обороні явних помилок з його боку не було, та й в цілому, у другому таймі ми виглядали краще.


- Як сприйняли повернення на поле після тривалої паузи Бесєдіна?

- Артем дуже чекав цього моменту - спочатку, коли почне тренуватися з нами, потім - коли вийде на поле. Напевно, йому найскладніше і в тренуваннях, і в контрольних іграх. Сьогодні він боровся, чіплявся за м'яч, був непоступливим. Своїм рухом, боротьбою показував, що у нього є велике бажання повернутися в команду і боротися за місце у складі.

- Чому на поле не вийшли Ванат, Лєднєв і Клейтон?

- Це пов'язано із тим, що попереду у нас ще є матчі. Повторюся, Луческу сьогодні дав всім зіграти по 45 хвилин. Не може ж Ванат вийти замість Забарного на позицію центрального захисника. У цьому матчі грали одні, у наступних іграх дадуть зіграти іншим - це нормальний процес.


- Післяматчеві заминки - це нова практика на зборах?

- Їх наявність залежить від періоду підготовки. Зараз ми на початку збору, тому необхідно додатково навантажувати футболістів, адже вони грали лише по 45 хвилин - це нормальна практика.

2 пропущены - хороший акцент))