23 листопада 2020 16:46

Дебют Бэлуцэ. 10-й тур УПЛ языком цифр и фактов

Завершився домашній клубний рекордний гольовий серіал Десни, який з 29 лютого цього року продовжувався впродовж 11-ти матчів – 26 голів.

Динамівці з 13 червня цього року якщо в гостях забивають голи в УПЛ, то не менше 2-х м’ячів за гру.

Безпрограшний серіал «Шахтаря» в матчах з «Олександрією» з 15 вересня 2018 року триває в УПЛ 9 ігор: 6 перемог та 3 нічиї.

«Гірники» не знають поразок у Чемпіонатах із 31 травня цього року 19 матчів поспіль: +12=7.

2-а в УПЛ велика перемога Ворскли над Колосом.

Ворскла і далі в матчах з Колосом очок в Чемпіонатах не втрачає – 4-та перемога.

Полтавчани перервали безвиграшну серію в Чемпіонаті, яка тривала 3 матчі поспіль: =2-1.

Завершився безгольовий серіал полтавського клуба тривалістю 294 хвилини.

Колос перервав клубну рекордну безпрограшну виїзну серію в УПЛ, що продовжувалася 3 гри: 2 перемоги та нічия.

Закінчився гольовий серіал Колоса в УПЛ довжиною у 5 ігор – 7 голів.

Олександрія з початку Чемпіонату здобула перше очко на полях суперників – у 4-й грі.

Десна в домашніх матчах зі Львовом і далі очок в УПЛ не набирає – 3 поразки.

Закінчився безпрограшний домашній клубний рекордний серіал Десни в УПЛ, який тривав 4 матчі: 3 перемоги і нічия.

Львів перервав клубну антирекордну гостьову безвиграшну серію в УПЛ, яка з 4 березня цього року тривала 11 ігор: =3-8.

Пропускний виїзний серіал Олександрії триває в УПЛ 9 ігор – 19 голів.

1-а в УПЛ вольова перемога та 1-й дубль гравців Минаю – у 9-й грі.

1-й раз в УПЛ гравці Минаю забивають 3 голи за матч.

Дніпро-1 зазнало 20-ї поразки в УПЛ.

Безнічийна гостьова клубна рекордна серія дніпрян з 4 березня цього року триває в Чемпіонатах 10 ігор: 3 перемоги та 7 поразок.

Гравці Дніпра-1 на полях суперників забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу 8-ми матчів – 14 голів.

Пропускний клубний рекордний серіал Інгульця триває в Чемпіонаті 6 ігор – 11 м’ячів.

Минай завершив свій безгольовий серіал в Чемпіонаті, який тривав впродовж 253-х хвилин.

1-а в УПЛ домашня поразка Інгульця – у 4-й грі.

30-й «сухий» матч Львова в Чемпіонатах.

200-й матч в УПЛ провів Сергій Яворський (Ворскла), 100-й – Алан Патрік (Шахтар), 1-й – Ярослав Доброхотов, Олександр Кожевніков (обоє – Маріуполь), Тудор-Крістіан Белуце (Динамо), Артур Ременяк (Львів).

У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Юрій Захарків (Львів).

20-й гол в УПЛ забиває Євген Банада (Олександрія), 10-й – Денис Гармаш (Динамо), 5-й – Олександр Скляр (Ворскла), 1-й – Василь Пиняшко (Минай, у 8-й грі), Дмитро Щербак (Ворскла, у 8-й).

У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Сергій Яворський (Ворскла), який раніше забивав в складі Оболоні та Маріуполя, 2-му – Максим Грисьо (Львів), який раніше забивав суперникам Карпат.

Маріуполь 50-й раз в Чемпіонатах завершив матч саме з рахунком 0:0.

20-й в УПЛ «сухий» матч Георгія Бущана (Динамо).

60-й матч Луїша Каштру на чолі Шахтаря у всіх турнірах: +37=14-9 м’ячі 132-75.

Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів дочекався 50-го гола своїх підопічних – після удару Олексія Хобленка.

Володимир Шаран біля керма різних клубів УПЛ став свідком 30-ї гостьової нічиєї своїх підопічних.

Мірча Луческу провів 10-й матч в УПЛ на чолі Динамо:+7=2-1 м’ячі 19-7.

10-а в Чемпіонатах перемога Ворскли при Юрію Максимову – у 26-й грі.

Сергій Лавриненко в статусі головного тренера команд УПЛ перемоги і далі не здобуває: в 14-ти матчах (8 нічиїх та 6 поразок), повторивши анирекорд Чемпіонатів, який з 1999 року належав Михайлу Калиті.

1-й раз в УПЛ гравці Дніпра-1 пробивали 2 пенальті за один матч в – в 41-й грі.

1-й раз в УПЛ у ворота Минаю призначалися 2 удари з «позначки» за один матч в – в 9-й грі.

4-й пенальті в УПЛ реалізував Олексій Хобленко (Дніпро-1) – після 4-го удару, 3-й – Анатолій Нурієв (Минай) – після 4-го, 3-й – Дмитро Коркішко (Дніпро-1) – після 3-го.

10-й в УПЛ пенальті у ворота Антона Каніболоцького (Минай) – 6-й гол.

3-е в Чемпіонатах вилучення Жуніора Мораеса, який стає автором 90-ї червоної картки для гравців Шахтаря в УПЛ, 3-е – Олексія Хобленка і це вже 10-а в Чемпіонатах червона картка для футболістів Дніпра-1.

Олексій Хобленко (Дніпро-1) після трирічної перерви стає автором 40-го випадку в Чемпіонатах, коли один гравець забиває гол, а згодом вилучається з поля.

Катерина Монзуль 10-й раз в УПЛ показує гравцям червону картку.

Шахтар при суддівстві Катерині Монзуль 1-й раз в УПЛ зіграв внічию – у 8-й грі.

Анатолій Нурієв (Минай) стає автором 10-го дублю Чемпіонату-2020/2021.

Дмитро Коркішко (Дніпро-1) стає автором 40-го пенальті поточного Чемпіонату – 33-й гол.