28 октября 2020 15:06
Андрей ТОТОВИЦКИЙ: "Не понимаю почему все говорят, что встреча с "Александрией" была решающей, если после этого был еще матч с "Зарей"

Півзахисник «Десни» Андрій Тотовицький після матчу з донецьким «Олімпіком» розповів про те, чому вирішив змінити ігровий номер, свій 25-й гол у Прем’єр-Лізі та очікування від протистояння з «Олександрією»…


– Ви починали сезон, граючи під 20-м номером, але тепер змінили його на № 10. Чому прийняли таке рішення?

– Тому, що це мій улюблений номер – завжди мені подобався.

– Гол у ворота «Олімпіка» для Вас став 25-м в рамках УПЛ. Чи знали про це? Наскільки складним для Вас був цей гол, й, взагалі, гостьова перемога над донеччанами?

– Про 25-й не знав – не веду підрахунків. В нас вийшла грана комбінація, яку почав Міша (Мудрик, – прим.), віддав на Влада (Калітвінцева, – прим.). Шева (Ілля Шевцов, – прим.) непогано відкрився та не поскупився – віддав мені передачу.

Ми вийшли реабілітуватися за попередню гру з «Дніпром-1». Вважаю, що повністю переграли «Олімпік», тому результат – закономірний.

– Поразка на фініші минулого сезону від «Олександрії», де-факто, коштувала «Десні» медалей попереднього чемпіонату. Враховуючи цей бек-граунд, наскільки принциповою буде найближча зустріч та наскільки принциповим буде взяти реванш?

– Я не розумію чому всі кажуть, що гра з «Олександрією» була вирішальною, якщо після цього був ще матч з «Зорею»… Зараз налаштовуємося на команду з Кіровоградщини як й на решту суперників. Ми вже забули ту поразку – триває інший сезон. Будемо з новими емоціями грати на перемогу.