26 октября 2020 23:36
Валерий КРИВЕНЦОВ: "Бригада арбитров отработала сегодня ужасно"

Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.


- Більшу частину матчу гра була рівною. Що не вдалося сьогодні? Реалізувати моменти, організувати атаки?


- Правильно ви сказали, що у нас сьогодні не було завершення. Моментів створили достатньо, але для того, аби перемагати, потрібно забивати. Ми їхали сюди за трьома очками, розпочали гру, створили три стовідсоткові моменти, якби їх реалізували, думаю, гра склалася б тоді зовсім інакше. Нас покарали, фактично перша атака господарів - пропускаємо гол, потім створили ще моменти, могли зрівняти рахунок та вийти вперед. Потім індивідуальна помилка під час того, як пропустили вдруге, але все одно мали моменти та могли цю гру навіть не внічию зіграти. Я команді сказав, що мені сподобалась їхня самовіддача, віра у підсумковий результат, ми знаходимося на правильному шляху. Останні 15 хвилин... Там все зрозуміло: ми розкрилися, виникло декілька моментів біля наших воріт. Знов через власні індивідуальні помилки. Ми приймаємо цей результат. Все одно, у грі було багато гарних моментів, приїдемо додому, розберемо матч та зробимо аналіз помилок, щоб у подальшому їх було менше.


- Сьогоднішній результат демонструє, що ваша команда ще будується?


- Безумовно, цей процес не припиняється ніколи.


- Чи стала для вас несподіваною гра "джокера" "Гірнику-Спорт" Юрія Козиренка?


- Я не дивися за господарями, мене більше цікавлять дії наших гравців.


- Як команда буде готуватися до наступних матчів та як на це вплине поразка сьогодні?


- Ми будемо готуватися та триматися свого курсу. Трагедії не сталося, так, отримали три м'ячі, але при цьому створили велику кількість моментів.


- Чекали до гри, що першим номером буде грати ваша команда?


- Ми чекали не це. Ми створили багато моментів. Ми на початку повинні були вигравати 3:0, я вже не кажу про помилки арбітрів, які мене хвилюють. Лукас вибігає віч-на-віч із воротарем, арбітр підіймає офсайд. На початку другого тайму не дає другу жовту, коли гравець господарів збив Дмитренка, а ще залишалось грати 35 хвилин. Дає попередження Ченбаю, коли м'яч влучив йому у плече. Звичайно, я не задоволений, бригада арбітрів відпрацювала сьогодні жахливо. Можливо, це мої емоції після гри, але підіймати прапорець, як у епізоді з Лукасом... Людям з такою кваліфікацією не припустимо допускати такі помилки. Не давати другу жовту, коли епізод поруч із ним.