23 лютого 2020 15:58

"Александрия" дома проиграла "Колосу", Смирный сделал дубль

Другу половину сезону олександрійці розпочинають з домашнього поєдинку проти ковалівського «Колоса», дебютанта Прем’єр ліги. Це лише другий офіційний матч, які команд зіграли між собою. Перший закінчився нічиєю — 1:1.

Команди розпочинають активно і достатньо агресивно. М’яч практично не затримується в центрі поля. Домінують господарі, проте за перші 10 хвилин жодного серйозного моменту біля воріт ковалівців не виникало. Гості не відсиджуються в захисті, намагаються атакувати.

На 23 хвилині перша спроба футболістів «Колоса» потурбувати Паньківа: у штрафний майданчик увірвався Ільїн і пробив. М’яч низом пройшов поруч із стійкою.

Перший тайм команди відіграли практично без моментів, з великою кількістю дрібних порушень.

На початку другого тайму «Колос» відкриває рахунок: відзначається Смирний дальнім прострілом, з-за меж штрафного майданчика, відправивши м’яч в нижній правий кут.

На 61 хвилині Сітало зрівнює рахунок. Увірвавшись до штрафного майданчика та отримавши пас від Дубри, Артем обіграв голкіпера і пробив в порожні ворота — 1:1.

Після забитого голу олександрійці активізувалися, притиснувши суперника до власних воріт.

На 79 хвилині після потужного дальнього удару Богданова під поперечину, Паньків рятує команду від голу. За кілька хвилин голкіпер «Олександрії» знову грає надійно, на виході перегравши Кожушко.

Вже в доданий час гравці «Колоса» забивають гол. Відзначається Смирний — 1:2.

Favbet Ліга. 19-й тур

14.00, КСК «Ніка», 800 глядачів, +1

«Олександрія» — «Колос» 1:2 (1:2)

Арбітр — Юрій Іванов (Донецька обл.), асистенти арбітра — Олександр Корнійко (Миргород), Олександр Войтюк (Запоріжжя), четвертий арбітр — Олександр Омельченко (Слов'янськ), спостерігач арбітражу — Віталій Годулян (Одеса). Делегат УАФ — Сергій Павленко (Одеса)

«Олександрія»: Паньків (к), Бабогло (Бухал, 51’), Довгий (Устименко,77’), Третьяков, Сітало, Грицук, Шендрік, Гречишкін, Банада, Дубра, Задерака(Протасов,51’)

Запасні: Білик, Мельник , Запорожан, Івахно,

Головний тренер: Володимир Шаран

«Колос»: Волинець, Єфремов, Гавриш (к), Петров, Ємець, Богданов (Задоя,90+2’), Оріховський, Смирний, Ільїн, Морозко (Вільхамссон,71’), Бондаренко (Кожушко, 79’)

Запасні: Яшков, Парамонов, Чорноморець, , Антюх,

Головний тренер: Руслан Костишин

Попередження: Бабогло, 31’, Довгий,53’, Сітало,77’ — Петров,64’, Бондаренко,74’, Волинець,76’, Смирний,90+1’

Голи: Сітало, 61’Смирний,46’, Смирний, 90+1’