12 сентября 2019 19:20
3
"Пеп сделал из него украинского Зидана за 2 года". Зинченко развил нереальные показатели с "Манчестер Сити" и сборной, и это оценили

Олександр Зінченко знову в центрі уваги британських фанатів і аналітиків. Гравець Манчестер Сіті забив гол у кожному з двох останніх матчів за збірну України.


Зінченко веде Україну за собою Україна – Нігерія: Instat визначив найкращого гравця матчу . Два забиті м'ячі та 1 асист за 5 останніх матчів. Переможний гол у зустрічі з Литвою, повернення у гру проти Нігерії. Однак футбол – це не тільки голи і передачі. Це також відбір, вихід з-під пресингу, важка, а подекуди ефектна робота в центрі поля, початок гольових атак, єдиноборства на землі і в повітрі. У всіх цих компонентах Зіна був одним з найкращих в останньому спарингу. Хоча саме результативність завойовує перші шпальти газет і журналів, а також серця фанатів. Тому відзначимо і те, що Сашко вперше забив за збірну двічі за один календарний рік, та ще й серією.

Зінченко виконав на 30 техніко-тактичних дій більше, ніж найближчий переслідувач у збірній України. Разом з Маліновським виграв найбільше єдиноборств (12). Зіграв з найменшим браком (12%) серед гравців середньої і передньої лінії, поступившись лише динамівцям Буяльському і Шепелєву, які вийшли після 67-ї хвилини і зіграли напрочуд чисто. Віддав 111 пасів, що на 22 більше, ніж у наступного за цим показником Бурди. Створив найбільше гольових моментів (3). Абсолютний лідер за кількістю пасів у фінальну третину поля (45) – найближчий переслідувач Ярмоленко віддав поблизу воріт суперника на 24 передачі менше.

У підбираннях (6) його випередив лише Матвієнко (7). Навіть у відбір Зінченко вступав (9 разів) найчастіше після Маліновського (12), ставши найуспішнішим за кількістю вдалих спроб (5). Не дивно, що і нігерійські вболівальники Манчестер Сіті віддають йому належне: "Що з ним зробили тренування у Пепа з двома Сілвами".

"Добра робота. Я фанат Сіті, але цей гол розбив мені серце, позаяк був забитий моїй країні".

"Найкращий лівий захисник ліги; твоє ім'я – вогонь"

Дехто спробував заперечити Робертсоном, але порівняння статистики лівого захисника Ліверпуля і нашого Олександра в сезоні 2019/20... насправді не на користь Ендрю. Українець переважає шотландця у підкатах (8:6) та їхній успішності (4:1, або 50% проти 17%), виносах (7:5), вибиваннях головою (4:2), повітряних єдиноборствах (7:3). Ефективність подач Зінченка на рівні 36%, у Робертсона – 21%. Олекс більше виграв і дуелей (17 проти 14), але Енді менше програв (17 на 16). Відверта перевага "червоного" лише у перехопленнях (7:2).

Крім цього, гравцю збірної України немає рівних в АПЛ 2019/20 за кількістю контактів з м'ячем на половині поля суперника (230), не значно від нього відстає лише Перейра з Лестера. "Разом з тим, вони ще не отримали з цього атакувальної віддачі, але ці показники, мабуть, свідчать про їхній потенціал зробити це".

Доволі популярна думка, що Зіну треба більше пробувати у півзахисті, коли Менді відновиться і виявиться остаточно готовим відвоювати місце у старті. Деякі фанати моляться, аби на зміну Давіду Сілві нікого не підписували, а більше використовували Фодена та Олекса.

Відразу 20 голів організували 5 зірок Ман Сіті за час міжнародної паузи. Машина Пепа працює не лише у клубі. Не тільки 8 голів і 12 асистів, а ще й 40 створених ними моментів!
К вопросу о тренерском мастерстве.
Молодые игроки Зинченко в Мансити,
Шепелев и Шапаренко в Динамо.
Как говорится почувствуйте разницу в игровом прогрессе.
Скрыть ответы
М 16, поправка, до того як попасти в Ман Сіті Зіна накручував в Уфі весь захист Зеніта
Пеп великий тренер. А Зина краса что учится.