9 июня 2019 19:48
На матче Украина - Люксембург ожидается аншлаг. Информация о билетах

Сайт УАФ повідомляє, що сьогодні, 9 червня, й завтра, 10 червня, на сайт партнера Української асоціації футболу, ticketsbox.сom, для продажу надійдуть нові партії квитків на матч національних збірних України й Люксембургу.


Кількість квитків обмежена. Більшість перепусток на цю зустріч уже розкуплено, тож на поєдинку 10 червня, як і на матчі Україна - Сербія, очікується аншлаг.


Уболівальників, які не встигнуть придбати квитки, запрошують на перегляд поєдинку Україна - Люксембург на великому екрані, розташованому у фан-зоні, поруч із парком ім. Івана Франка. Перед матчем у фан-зоні виступатиме гурт «ВВ».


Сайт ticketsbox.сom є єдиним офіційним ресурсом, який реалізує квитки на поєдинок Україна - Люксембург. У той же час в Інтернеті можна знайти оголошення про продаж квитків невідомого походження на інших сайтах. Існує серйозний ризик, і це підтверджує досвід окремих уболівальників, які придбали такі квитки на матч Україна - Сербія, що вони можуть бути фальшивими.


При спробі потрапити з такими квитками на стадіон їх було вилучено й передано для перевірки правоохоронним органам, а вболівальники не були допущені на «Арену Львів». За фактом продажу цих фальшифок відкрито кримінальне провадження.