22 апреля 2019 13:19
Артем ФАВОРОВ: "Десна" хочет занять самое высокое место во второй шестерке"

Півоборонець «Десни» розповідає про вік-енд без ігрового туру та специфіку тренувального процесу чернігівців


- Артеме, завтра чернігівці зустрінуться з «Ворсклою». Чим підготовка до цього матчу відрізняється від попередніх?


- Нічим особливим не відрізняється: є штатна підготовка до календарної зустрічі. Те, що тур посеред тижня, а не на вихідних, не вносить якихось змін.


- Як розповідав позаминулого тижня Сергій Старенький, тренерський штаб запропонував команді режим із двома заняттями в день. А який графік тренувань за останні дні?


- Після зустрічі з «Карпатами» нам дали вихідні. Потім команда знову працювали з двома заняттями на день, аби нагнати те, що пропустили від час вихідних. А останні дні маємо звичайний графік із одним тренуванням.


- Між 24 і 25 турами виникла перерва довжиною півтора тижні. Чому за цей час чернігівці не провели спаринг?


- Думаю, справа в тому, що нас чекають вісім турів у дуже щільному режимі, тому зайвий раз навантажувати команду спарингами, мабуть, не варто. У нас були хороші тренування, ми добре попрацювали. А те, чи потрібно було все ж таки провести контрольний поєдинок, покаже матч із «Ворсклою».


- А загалом відбулися в тренувальному процесі зміни після 22 туру? Можливо, наставники вже сказали команді, що готують її на наступний сезон…


- Нічого подібного немає! Як можна готуватися до наступного сезону, не завершивши поточний? Маємо вісім матчів попереду, нам треба гідно провести чемпіонат, набравши максимальну кількість очок, і посісти сьоме місце. А вже після завершення сезону проаналізуємо все й зробимо висновки.


- Впродовж теми: чи пам’ятають чернігівці про Трофей престижу від УПЛ?


- Знаємо про цей приз і про тенденцію: команда, яка виграла його, наступного року бере третє місце. Не знаю, чи є така закономірність, чи, можливо, це просто збіг обставин, але ми хочемо посісти найвище місце в другій шістці.


- Навесні в різних матчах «Десна» грала по-різному. Особливо це стосується двох стартових у 2019 році турів, коли багато хто не впізнавав ту команду, яка виступала восени. Що запропонуєте «Ворсклі»?


- Дуже багато чого залежить від якості поля: якщо газон поганий, не можна грати на ньому в «низовий» футбол, це зрозуміло. Побачимо, як буде в Полтаві. Ще такий момент: у «Ворскли» недавно змінився тренер, і тепер команда, як на мене, грає в інший футбол. В будь-якому разі, буде хороший футбол із великою кількістю боротьби.