22 апреля 2019 12:16
Вице-президент "Зирки": "Будем восстанавливать профессиональный статус"

Своє перше інтерв’ю віце-президент «Зірки» Костянтин Волков дав офіційному сайту клубу.


- Розкажіть будь-ласка, як так сталося, що Ви повернулися в «Зірку», вже в якості функціонера?


- Ми зустрілися з президентом клубу Максимом Березкіним і обговорили питання збереження команди в місті. Наші погляди на розвиток футболу в Кропивницькому співпали, тож вирішили продовжити шлях команди разом.


- Чи не важко буде стартувати з чемпіонату області?


- Можливо. Але тим цікавіше це буде. Адже тепер ми можемо реально подивитися, на що здатні місцеві футболісти та вихованці міських спортивних шкіл.


- Тож, стає зрозумілим, що зараз клуб будете орієнтуватися на місцевих футболістів?


- Переважно так. Треба, що вихованці спортивних шкіл бачили перед собою команду і, відповідно, бачили своє майбутнє в футболі. Але, звичайно, від перспективних молодих футболістів з інших регіонів ми відмовлятися не будемо.


- Тренерський штаб теж місцевий?


- Звичайно. Головним тренером команди буде Самір Гасанов, якого, очевидно, представляти не треба. Йому допомагати буде Олексій Ярюхін, якого вболівальники знають і по виступам за «Зірку» навіть у вищій лізі. Зараз Олексій готує дітей в Академії «Зірки».


- Ну й хотілося б відразу почути про плани…


- «Зірка» буде брати участь в чемпіонаті області. Звичайно, це не те, до чого звикли наші вболівальники, але, головне, що команда була, є і буде. Багато команд проходили через нижчі ліги, і нічого страшного. Восени сподіваємося стартувати в чемпіонаті України серед аматорів. Ну а далі будемо відновлювати професійний статус.


- Тоді любителів футболу буде цікавити й питання, де команда буде грати?


- Це питання взагалі зайве. Звичайно на головній арені міста – стадіоні «Зірка». Ми сподіваємося зробити кожен матч святом. Кожен матч має стати Днем футболу в місті, щоб кропивничани навіть не вибирали, де провести вихідний – тільки разом з «Зіркою».