Автор: wbc
Зареєстрований: 13.02.2009
Останній візит: 17.08.2011
31 липня 2011 22:05
24

Майстер-клас для пана Несенюка

Повний текст знаходиться тут: http://vivafcdk.kiev.ua/?id=60&show=full, скопіюю з нього лише пару абзаців... Варто сказати, що Донецьк живе футболом. І в цьому далеко не остання заслуга менеджерів Шахтаря. Наступні кілька абзаців спокійно можна вважати майстер-класом для пана Несенюка, який стверджує, що рекламувати київське Динамо повинен Юрій Павлович і його команда, а не служба реклами і маркетингу, а афіші матчів - абсолютно зайва річ, бо в Амстердамі їх нема... Ще в Червоноармійську (а це майже 60 км від Донецька) ми звернули увагу на великі плакати з емблемою кротів.

Тут же в магазині можна купити тематичне морозиво. На ньому нема написів "Шахтар", лише "Чемпіон" і "Євро-2012", але клубні кольори роблять свою справу, спрацьовує рефлекс і людям байдуже скільки коштує та льода на патиці і яка вона на смак - ажіотаж на цю продукцію в спекотну погоду чималий.

 
В Червоноармійську на автовокзалі висить афіша з наступним домашнім матчем Шахтаря, по всьому Донецьку їх просто валом. Можна зустріти і афіші донецького Металурга, але їх на порядок менше. А тепер питання: хоч щось подібне ви бачили в Києві?

 
Квитки на матч можна придбати в будь-якому кіоску преси. Цікаво, чи існують у них черги за квитками перед стадіоном?

 
Хочете екскурсію на стадіон Динамо? А в клубний музей? Ага, щаззз, мрійте-мрійте... А в Донецьку це діло безкоштовне для власників сезонних абонементів.

 
З рекламою футбольної школи у нас теж все зрозуміло. А навіщо її рекламувати, якщо туди беруть лише дітей мажорів за чималі грошики?...

 
Ну і фішка дня. Ви колись бачили щоб керівництво Динамо говорило щось хороше в адресу своїх ультрас? Ви хоч раз бачили, щоб клуб наш використовував фото з піротехнікою на плакатах? В Донецьку наявність студентських секторів і офіційного фан-клубу не заважає штампувати рекламу для ультрас-руху...

 
І наостанок: коли в магазині Динамо з’явиться атрибутика з новою емблемою? Тут вона з’явилась в перший же день. Магазин на фото - далеко не найбільший фан-шоп Шахтаря в Донецьку, але динамівським менеджерам тягатись з ним в асортименті і якості продукції доводиться лише у снах.

Конечно продвигаться должен бренд, Реклама, пресса, магазин... Но тут Романа выслушать бы след, Игра ДК - критерий лишь один! Не тянет Суркис по деньгам - Бывает - ох уж эта се ля ви! Гутарил: "строю стадион - он вам", Пока нет стадиона, нет игры...
Сховати
Но тут Романа выслушать бы след == Во как :-)
конечно печально всё это...нет нормальной прессслужбы, нет рекламы, нет нормального фан-магазина, нет порядка на стадионе, да и стадиона хорошего тоже нет... Но это всё второстепенно!!! Главное КОМАНДА...а не бирюльки!!!
Сховати
Все эти как Вы выразились "бирюльки" - как раз и отражаются на выступлениях команды!
Сховати
Не спорю, это важные атрибуты футбольного клуба, но не основные, главное игра команды, всё остальное второстепенно!
Сховати
Как Вы думаете, игра команды при забитом и окрашенном в клубные цвета стадионе на каждом матче, улучшится или наоборот? Вот вот, футболист добежит там где не добежит при пустых трибунах...на судью тоже как-то влияет, уже в паре матчей не теряются очки...следствие чемпионство, следствие ЛЧ напрямую...и т.д и т.п. Вот все и говорят что для клуба надо это делать.
Сховати
я прекрасно понимаю эту проблему и согласен, стыдно что я до сих пор в фан-магазине не могу розу с новой эмблемой купить...да вообще ничего не могу купить с новой эмблемой...стыдно, что у клуба нет порядка на стадионе, да и стадиона порядочного тоже нет, стыдно за официальный сайт, стыдно за проигранную информационную битву с Шахтёром...СТЫДНО!!! НО!!! для меня сейчас это все ВТОРОСТЕПЕННО, потому как клуб не показывает качественной игры, и если я куплю наконец розу с новой эмблемой, зайду на сайт сделанный профессионалом, то нифига в игре не поменяется!!! Это всё равно что заботиться о состоянии дорог в период когда в стране голод!!! Да дороги важно, но народ - главнее!!! Сначала нужно команду и глубокого и длительного кризиса вывести (в плане игры), а уж потом думать о бирюльках!!!
Сховати
А моё мнение что одно другому не мешает, и вполне можно заниматься этим одновременно. :)
блин, ну вы наивные) Реклама в Донецке полностью принадлежит родным структурам в Шахтере. В Киеве же на одних только билбордах Динамо обанкротится. Что касается продажи билетов в киосках, то вот это бред собачий. Допустим, я хочу хорошие места. А они по киоскам разбросаны. Это еще похлеще барыг.
Сховати
Наивный как раз Вы! Прям очень! Вы что думаете что в киосках крутые места продают? В Донецке только около 20тыс абонов продано, а в киоске под домом билет купить будет удобней. Реклама принадлежит...без комментариев. Кто мешает заказывать афишы и клеить на остановках\заборах и т.д. обанкротится? - Бред, полный. А трансферы многомилионные на ветер - это можно, а для болельщиков крошки-обанкротят...мда...как такое писать можно? Я сам скоро блогом разрожусь...
Сегодня на Печерске (точнее возле метро Арсенальная, между судами) над дорогой видел растяжку: За Блохина (я аж обрадовался, мол вот она реклама сборной). Подойдя по ближе под "За Блохина" написано: 1 червня, Україна - Узбекістан. Судите сами)))
Я б з задоволенням купував би морозиво з назвою Динамо. А щодо Несенюка і ко, то вже мелено-перемелено. Хіба в одному Несенюкові справа? Уявіть собі, ви власник бізнесу, і не один, а декілька ваших менеджерів далеко не останньої ланки відверто лажають вже не перший рік. Що ви зробите? Вірно. Виженете куди подалі. Ось вам і відповідь, хібі Суркіс не бачить? Звісно ж бачить, і критику, напевно, чує, отже, його влаштовує все це! Або є ще щось, чого ми не знаємо. Слід докорінно змінювати політику. Новий голова прес-служби, новий персонал. Потрібна посада піар-директора. Загальна політика клубу повинна бути набагато більш агресивною. Нажаль, але це розуміють всі, крім Суркіса та інших власників нашого клубу, який вони щороку все далі заганяють у пітьму...
Сховати
Прикол в тому, що Суркіс справді цього всього НЕ знає і не бачить... І хоч такими кроками, та все ж вдається рухати малесенькими кроками вперед. Чи ви думаєте в клубі самі додумались перешити емблеми на білій формі? Чи може вони самі додумались зробити знижки на лігу для власників абонементів? Чи може сходи на верхньому входу теж поремонтували з ініціативи керівництва стадіону? Ні! поки носом не почнеш тикати - самі нічого робити не будуть... для цього і створюються такі пости, для цього і виступаю ультрас по телебаченню (до речі того баригу, що заводив за гроші, вже звільнили)
Это хорошо, что у кротов все так хорошо. Есть за кем тянуться. Потому что одно дело смотреть на Европу и разглогольствовать как мы от них отстаем и насколько лет, другое - смотреть на соседей, это как щелчок по носу. Рано или поздно мы придем к этому, даже наш нирыбынимясо президент и тот шевелится: эмблему сменили, сайт в процессе, про стадион вот снова вспомнили ;)
Сховати
Successor, наш президент непробиваем. Тупо НЕПРОБИВАЕМ
Был на матче Арсенал - Шахтер. Они кучу акций проводят, в отличии от ДК. Просто с болельщиками нужно вести активную деятельность, а у нас получается так. Эмблму презентовали, мол отдолжение сделали, Аруну и Идейе показали - еще одно отдолжение. Так нельзя... это ни к чему не приводит. Главное, что должно быть у клуба - это болельщики, фанаты, а Динамо скоро их вовсе потеряет
та поки живий наче той пост...
wbc твой пост на Шурике тоже небось потерли? Несенюк не спит? Цензура в действии?
Ооочень актуально. Если бы в ДК к рекламе подходили так же, то вопрос с заполняемостью нашего маленького стадиона вообще не стоял бы.