6 травня 2024 08:45

Відома оцінка Трубіна за матч, в якому він пропустив два голи

Відбувся матч чемпіонату Португалії, в якому лісабонська «Бенфіка» на виїзді зіграла з «Фамалікау». Скромний клуб зумів здолати гранда з рахунком 2:0, забивши наприкінці зустрічі два голи.

Анатолій Трубін вийшов на поле у стартовому складі. «Орли» грали краще, але господарі зуміли реалізувати свої моменти. На 71-й хвилині Пума Родрігес зважився на удар з метрів 20-ти – Трубін не врятував. Через 14 хвилин «Фамалікау» забив другий гол.

Статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку 6.5 балів. Серед гравців, які розпочинали матч з перших хвилин, гірша оцінка в Антоніу Сілви, Ніколаса Отаменді, Давида Нереса, Оркуна Кекчю та Маркоса Леонардо.

Від SofaScore голкіпер збірної України отримав трохи кращу оцінку – 6.8. Серед польових гравців гірші бали мають ті ж, що і від WhoScored.

Анатолій здійснив 2 сейви, 25 разів торкнувся м'яча, віддав 13 точних передач з 14 (93% точність). Трубін виграв дві верхові боротьби. На ньому не порушували правила.