Приобретения
Фото Игрок ВП Амплуа Откуда Сумма Претенденты
Владислав
Блэнуцэ
100% н
"Университатя" Крайова, Румыния
2,5 млн евро -
"Динамо" цієї ночі оголосило про підписання форварда Владислава Бленуце з ФКУ "Крайова".

За даними ProSport.ro, український клуб заплатив за 23-річного румуна близько 2,5 мільйонів євро + 20% від суми наступного продажу.

Бленуце зароблятиме в «Динамо» протягом першого року контракту 30 тисяч євро на місяць. Також у його угоді прописано суму відступних у розмірі 50 мільйонів євро.

ФКУ "Крайова" купила гравця влітку 2023 року за 250 тисяч євро у "Пескари". Минулий сезон він провів в оренді за «Університету Клуж-Напоку» – 12 голів та 4 передачі у 38 матчах.

Також в активі нападаючого 7 матчів за збірну Румунії U-21.
ФК «Динамо» (Київ) підписав контракт із 23-річним румунським нападником Владіславом Бленуце. Угода розрахована на 5 років.

Владіслав народився 12 січня 2002 року в місті Хінчешті (Молдова). Його зріст - 1,93 м, основна позиція - центральний нападник, робоча нога - права.

Футбольну кар’єру Бленуце розпочав у юнацьких академіях Чехії, Молдови та Румунії. У 2019 році приєднався до молодіжної системи італійського клубу «Пескара», де у грудні 2020 року дебютував за першу команду в Серії B. У складі «Пескари» провів 6 матчів.

У вересні 2022 року перейшов до ФК «Університатя Крайова 1948» на правах оренди. Після завершення сезону трансфер було викуплено, і влітку 2023 року футболіст підписав повноцінний контракт із клубом. У сезоні 2023/2024 Владіслав зіграв 31 матч, у яких забив 8 голів. У сезоні 2024/2025 на правах оренди виступав за «Університатю Клуж», де провів 37 матчів та відзначився 12 голами.

На міжнародному рівні виступав за юнацькі та молодіжні збірні Молдови. У 2023 році почав представляти Румунію, де вже провів низку матчів за команди U20 та U21.

Додамо, що батько Владіслава - відомий тренер Едуард Бленуце, який наразі очолює клуб вищого дивізіону чемпіонату Молдови «Петрокуб».