16 ноября 2025 14:38
1

"Динамо" в контрольном матче обыграло "Эпицетр". За киевлян сыграл потенциальный новичок Калонджи Дье

У неділю, 16 листопада, київське «Динамо» скористалося паузою на матчі національних збірних та провело спаринг із новачком Української Прем’єр-ліги - «Епіцентром».


Уже на 3-й хвилині динамівці вийшли вперед. Воротар гостей Арсеній Вавшко відбив дальній удар Володимира Бражка перед собою, а Валентин Рубчинський зіграв на добиванні та відкрив рахунок у зустрічі. На 25-ій хвилині «Епіцентр» зрівняв рахунок. Владислав Супряга отримав м’яч після того, як Валентин Моргун намагався перехопити простріл, та забив вже у порожні ворота.


Після пропущеного голу «біло-сині» активно намагалися повернути перевагу в рахунку. Щоправда, реалізувати ці спроби довгий час не вдавалося, хоча моментів було багато. Зокрема, лише в другому таймі м’яч тричі влучив у штангу воріт «Епіцентра».


На 89-й хвилині атакувальні зусилля «Динамо» дали свій результат. Під час розіграшу штрафного Герреро запустив високо м’яч у карному майданчику суперників, чим і скористався Денис Попов, який відзначився ударом у порожні ворота.


Після цього голів у матчі забито не було. «Динамо» обіграло «Епіцентр» у контрольному матчі з рахунком 2:1, отримавши позитивний імпульс перед продовженням сезону.


«Динамо» розпочало матч проти «Епіцентра» в такому складі: Моргун - Вівчаренко, Тіаре, Буртник, Тимчик - Бражко, Буяльський, Рубчинський, Герреро, Огундана - Бленуце.

На футбольне поле також виходили: Кабаєв, Піхальонок, Попов, Дубінчак, Михайленко, Ігнатенко, Діалло, Калонджі.


Нагадаємо, що свій наступний офіційний матч наша команда проведе в рамках 13-го туру УПЛ проти ковалівського «Колоса». Матч відбудеться в суботу, 22 листопада, о 15:30.


Фото: ФК "Динамо"

Навіть у такому матчі Тореес не зіграв.