4 февраля 2025 09:10
2

Источник назвал причину срыва перехода Име Окона в "Динамо"

Футбольный инсайдер Игорь Бурбас объяснил, почему африканский защитник Име Окон не оказался в "Динамо".


"Насколько я понимаю, то "Динамо" не удалось договориться о контракте с Име Оконом, который был на просмотре.

Именно поэтому в последний момент клуб заблокировал отъезд Максима Дячука в Испанию. Два события взаимосвязаны между собой", - утверждает Бурбас.


Фото - ФК "Динамо"

Дячук молодший і сильніший за Біловара!.. Віддайте в оренду Біловара, і захист налагодиться... Чувак за верхові "бореться" навприсядки, якщо Шовковський себе поважає, то Біловару потрібно зав'язувати або змінити команду... PS. Довго терпів, вдивлявся, шукав, якісь якості, але після Галатасарая і РФШ - ВСЕ очевидно!
Скрыть
UA, одна перевага у зятя на Дячуком є - зять набагато краще корпус ставить. Для мене з перших матчів було великою дивиною, що Макс з його габаритами від суперників відлітає, а не навпаки. В цьому плані Біловар поки кращий. У всьому іншому - гірший.