23 июня 2024 19:58

"Динамо" провело первую тренировку после выхода из отпуска

У неділю, 23 червня, закінчилася відпустка для футболістів Динамо. На тренувальній базі у Віті-Литовській зібралися гравці, які не задіяні в національній збірній, що бере участь у фінальному турнірі Євро-2024 у Німеччині.


Звичні жарти та розмови про відпустку, що лунали в холі головної будівлі бази, відійшли на другий план, коли біло-сині стали до роботи.

Зазначимо, що загалом у занятті брали участь 28 гравців.


Воротарі: Нещерет, Суркіс, Моргун, Ігнатенко


Захисники:
Біловар, Михавко, Кравченко, Дубінчак, Попов, Боль, Малиш, Вівчаренко, Дячук, Сирота


Півзахисники:
Шепелєв, Царенко, Буяльський, Піхальонок, Кабаєв, Брагару, Яцик, Караваєв, Михайленко, Андрієвський, Волошин


Нападники:
Пономаренко, Супряга, Горбач


Розпочалося тренування для динамівців у сучасному тренажерному залі, де гравці під керівництвом тренера з фізпідготовки виконали комплекс фітнес-вправ, аби як слід розтягнутися та звести до мінімуму вірогідність отримати травму в перші дні після виходу з відпустки.


Примітно, що поки футболісти займалися в залі, йшла сильна злива, але коли прийшов час переміщуватися на тренувальне поле, дощ припинився та виглянуло сонце.


Уже на полі гравці виконали певний обсяг бігової роботи, а також трохи попрацювали з мʼячами, приділивши увагу комбінаційній грі та відпрацюванням пасу із забіганнями в обмеженому просторі.


У найближчі дні на футболістів чекає проходження обов’язкового медичного огляду, а також втягуюча робота на клубній базі. Підготовка до нового сезону стартувала!


Фото: ФК "Динамо"