27 апреля 2024 19:54

Реванша не произошло. "Рух" в фирменном стиле оформил победу над "Вересом"

Рух в домашньому поєдинку 26-го туру УПЛ святкував перемогу над Вересом з рахунком 3:1. Команда Віталія Пономарьова впритул наблизилася до топ-4.

В першому таймі господарі отримали неприємний удар. М'яч після дальнього пострілу Гайдучика зачепив Слюбика, після чого влетів у ворота львів'ян.

Рухівці не опустили голову та по перерві відвантажила супернику три гола. Початок камбеку поклав Слюбик, який реабілітувався за автогол та виграв боротьбу в двох захисників Вереса.

Далі настав зірковий час Таллеса. Бразильський легіонер Руху розкішним ударом з дальної відстані вивів господарів вперед.

Остаточно добив Верес гол Карабіна, який встановив підсумковий рахунок та табло. Нагадаємо, що у першому колі Рух на виїзді розгромив рівненську команду з рахунком 5:2.