1 марта 2024 12:15
1

"Слуга народа" Вениславский: "Все, кто получил инвалидность с 2022 года, должны пройти пересмотр"

Усі громадяни, які отримали II та III групи інвалідності з 2022 року, або були визнані обмежено придатними до військової служби, мають пройти переогляд у МСЕК чи ВЛК.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, нардеп "Слуги народу" Федір Веніславський.


"Ми сьогодні ухвалили рішення, що усі громадяни, які вперше отримали інвалідність (попередньо) II та III групи з початку широкомасштабної війни, або визнані обмежено придатними (у віці від 18 до 60 років) до військової служби, мають пройти переогляд відповідно у МСЕК чи ВЛК. Вони мають підтвердити свою придатність або непридатність до військової служби", - пояснив парламентар.


Проте, зазначив Веніславський, також звучали зауваження, що можуть бути випадки, коли особа з дитинства має інвалідність.


"І її точно не треба перевіряти знову, якщо вона, наприклад, глуха від народження. Але всі ці деталі ми вже будемо прописувати на етапі погодження поправок.

Після 24 лютого 2022 року кількість людей з інвалідністю II та III групи дуже зросла. І є сумніви, чи всі з них отримали цю інвалідність у результаті реальних травм чи захворювань", - підсумував парламентар.

Венівсравський это тот пид0р который ,зная о нападении кацапов за несколько дней до войны уговаривал Кличка не подготавливать самооборона Киева ?