4 февраля 2024 19:46

"Челси" опозорился в домашнем матче АПЛ: британская пресса критически оценила действия Мудрыка, несмотря на ассист

Фото - ua.depositphotos.com

23-річний український вінгер Челсі Михайло Мудрик зіграв за лондонців у поєдинку чемпіонату Англії проти Вулвергемптона. Представники ЗМІ оцінили гру українського футболіста.

Четвертого лютого в рамках 23 туру Прем’єр-ліги Англії Челсі на «Стемфорд Брідж» приймав Вулвергемптон.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле на 72 хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга. На той момент Челсі вже програвав з рахунком 1:3.

А на 86 хвилині уже за рахунку 1:4 Мудрик класно виконав навіс з кутового. Після пасу Михайла досвідчений бразилець Тьягу Сілва головою відправив м’яч у ворота «вовків».

Більше голів не було, а тому Вулвергемптон з етнічним українцем Максом Кілманом у складі обіграв Челсі з рахунком 4:2.

Реакція британської преси на гру Мудрика в цьому матчі:

football.london – 6/10

«Недостатньо часу, щоб справити незабутнє враження».

Goal – 4/10

«Коли він вийшов на поле, запропонував дуже мало».

The Standard – 6/10

«Українець принаймні встигав за м'ячем, коли був на полі, і організував гол Сілви».