29 октября 2023 15:51

Беседин завершил сезон чемпионата Казахстана: через несколько дней эксфорвард "Динамо" может сделать "золотой дубль"

У 26-му турі чемпіонату Казахстану Каспій з Атирау приймав Ордабаси. Команда українського нападника Артема Бєсєдіна зазнала поразки (0:1) вже у статусі чемпіона.

У неділю, 29 жовтня, новоспечений чемпіон Казахстану Ордабаси на виїзді зустрічався з Каспієм з Атирау в останньому 26-му турі чемпіонату.

Український нападник гостей Артем Бєсєдін вийшов у стартовому складі команди, відіграв 64 хвилини та результативними діями не відзначився.

Водночас його співвітчизник півзахисник Євген Макаренко не потрапив до зявки Ордабаси на цей матч.

Єдиний гол у зустрічі було забито з пенальті, який на 75-й хвилини реалізував нападник Каспію Філіп Аврич.