26 сентября 2023 18:12

"Он мне начал напоминать Беседина": Севидов вынес негативный вердикт Ванату

Колишній тренер львівських Карпат та харківського Металіста Олександр Севідов прокоментував гру форварда збірної України Владислава Ваната у матчі Динамо проти ЛНЗ (4:2).


У суботу, 23 вересня, київське Динамо здолало ЛНЗ у Черкасах (4:2) в рамках восьмого туру УПЛ.

Форвард збірної України Владислав Ванат провів на полі 65 хвилин та не зумів відзначитися результативними діями у футболці біло-синіх.


Відомий український тренер Олександр Севідов прокоментував виступ 21-річного нападника, порівнявши його з ексфорвардом Динамо (2013-2023) Артемом Бєсєдіним.


«Кинулася в очі гра Ваната у цьому матчі. Він мені почав нагадувати Бєсєдіна. Він всюди, бореться за м'ячі, стелиться в підкатах, але тільки не на ударній позиції. Ти ж нападник, твоя нахабність потрібна у штрафному майданчику».


Севідов переконаний, що від нападника в першу чергу чекають забитих голів, які можуть списати всі недопрацювання в інших компонентах гри.


«Погано будеш грати, стояти, але забивати голи, то тебе будуть на руках носити. Так завжди було і буде. Всі твої недопрацювання, пробіли в техніці, тактиці будуть тобі пробачитися. Але, щоб забивати потрібно знаходитися там», – сказав Севідов на ютуб-каналі «Фінти та підкати».