16 апреля 2023 21:51

Конец безничейной гостевой серии "Динамо": 21-й тур Премьер-лиги на языке чисел и фактов

(Публикуется на языке оригинала)

21-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів.

Олексій Довгий (Рух) стає автором 17 500-го гола в Чемпіонатах України, в тому числі 400-го гола поточного сезону.

1-й (!) раз у Чемпіонатах зафіксовано рахунок 5:5, що стало повторенням всеукраїнського рекорду за найбільшою кількістю голів в одній грі – 10 м’ячів.

Гольова серія Шахтаря в УПЛ триває 20 ігор – 62 голи, а в матчах зі Львовом: 10 ігор – 34 голи.

В УПЛ Рух здобув перше очко з Динамо (у 5-й грі), забивши при цьому перший гол у ворота динамівців – на 401-й (!) хвилині.

Завершилася безнічийна гостьова серія Динамо, яка тривала в УПЛ 14 ігор: 12 перемог та 2 поразки.

Динамо завершило дві свої «сухі» серії в Чемпіонаті: поточну, яка тривала впродовж 227-ми хвилин та гостьову – 338 хвилин.

Завершився безгольовий серіал Руху, який тривав 415 хвилин.

Динамівці на полях суперників забивають голи в УПЛ впродовж 18-ти ігор – 36 м’ячів.

Завершився гольовий серіал Кривбасу на полях суперників, який тривав 6 ігор – 8 голів.

Перервалася домашня гольова клубна рекордна серія Інгульця довжиною у 6 ігор – 7 голів

Безнічийна клубна рекордна серія Інгульця триває 13 ігор: 6 перемог та 7 поразок.

Колос не пропускає голів у Чемпіонаті впродовж 351-ї хвилини, а в гостях – 300 хвилин.

Безвиграшний серіал Металіста триває в УПЛ 14 ігор: 6 нічиїх та 7 поразок

Верес не перемагає в Чемпіонаті впродовж 10-ти ігор: 3 нічиї та 7 поразок.

Завершилася безгольова серія Металіста, яка тривала 303 хвилини.

Олександрія не програє в Чемпіонаті 8 ігор поспіль: перемога та 7 нічиїх.

Безвиграшний серіал Металіста 1925 триває 8 ігор: 5 нічиїх та 3 поразки, а безгольовий – 431 хвилину

Програшна домашня серія Чорноморця з Ворсклою триває в Чемпіонатах 5 ігор.

290-а поразка Чорноморця в УПЛ.

50-та гостьова нічия Олександрії в УПЛ.

Минай здобуває 10-ту перемогу в Чемпіонатах.

1-а в УПЛ нічия в матчах Металіста і Вереса – у 6-й грі.

2-й дубль в УПЛ оформлює Владислав Шарай, 1-й – Андрій Блізніченко (у 36-й грі, обидва – Верес), Артем Бондаренко (Шахтар, у 52-й).

20-й гол в УПЛ забиває Назарій Русин (Зоря), 1-й – Володимир Наумець (Металіст, у 19-й грі), Даниїл Хондак (Верес, у 1-й).

До 3-х ігор збільшилися гольові серії Артема Довбика (Дніпро-1) – 6 голів та Владислава Ваната (Динамо) – 3 голи.

У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Єгор Картушов (Металіст), який раніше забивав суперникам Десни, Богдан Бойчук (Металіст) – Руху.

100-й матч в УПЛ провів Євгеній Ткачук (Металіст 1925), 50-й – Андрій Кулаков (Олександрія), 1-й – Даниїл Хондак (Верес), Хусрав Тоіров (Шахтар).

У 5-му для себе клубі УПЛ дебютує Андрій Ткачук (Металіст 1925), який раніше виступав за Карпати, Арсенал, Ворсклу та Минай.

240-й матч Юрія Вернидуба біля керма різних клубів УПЛ: +98=63-79 м’ячі, 140-й – Романа Григорчука: +50=40-50 м’ячі 149-165, 90-й – Сергія Ковальця: +19=23-48 м’ячі 70-126.

Володимир Шаран на чолі різних клубів здобуває 50-ту домашнюю перемогу у всіх турнірах: 46-ту – в УПЛ, 3 – в Кубку та 1 – у єврокубках.

Віктор Скрипник біля керма різних команд УПЛ здобув 50-у перемогу: 7-му у Ворсклі та 43 – в Зорі.

Зоря при Патріку Ван Леувену на своєму полі в УПЛ і далі не програє – в 10-ти іграх: 7 перемог та 3 нічиї.

5-й з 5-ти реалізований пенальті у виконанні Андрія Блізніченка (Верес).

2-й із 2-х реалізований пенальті у ворота Даніїла Єрмолова (Металіст).

Андрій Блізніченко (Верес) стає автором 30-го дубля нинішнього Чемпіонату.

1-й тур поточного Чемпіонату, у якому арбітри не вилучали гравців з поля.

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (33 жовті картки + 2 червоні) – 37 очок, найбільш недисциплінована: Колос (73+1) – 75 очок.