7 марта 2023 13:37
3

Источник раскрыл годовую зарплату Ярмоленко в эмиратском "Аль-Айне"

Зарплата Андрея Ярмоленко после прошлогоднего ухода из английского Вест Хэма существенно сократилась. Украинский вингер подписал контракт с Аль-Айном Сергея Реброва и отправился покорять Объединенные Арабские Эмираты.


Капитан национальной сборной попробовал свои силы и в ведущих чемпионатах Европы, где зарабатывал хорошие деньги, а также в одно время был одним из самых высокооплачиваемых игроков чемпионата Украины.

По информации Salarysport, зарплата 33-летнего Ярмоленко в Аль-Айне составляет 160 тысяч евро в месяц (1,9 млн евро в год). Напомним, что контракт украинца с эмиратским клубом действует до 30 июня 2023 года.
Тобто він пішов з Вест Хема, де був найбільш оплачуваним гравцем, і отримував порядка 7 млн на рік, в ОАЕ на нижчу ЗП?  Ну-ну... Кажуть навпаки, що він отримує більше, ніж в Англії. Що є цілком логічним рішенням. Інашке немає сенсу так далеко їхати.
Скрыть
Чапич, так з Вест Гемом завершився контракт, хто йому стільки ж запропонує на закінченні карʼєри?
Він майже не грав і не забивав, тому зарплата близько 2х млн лише на Близькому Сході чи, можливо, у Туреччині.
Скрыть
ninko36, навпаки все. Гравець АПЛ переходить у чемпіонат. Не аби який гравець. Андрій - зірка світового футболу. Топовий гравець. Може це подобатись, може - ні. Але він для ОАЕ - зірка. По уті один із найзірковіших гравців, які там зараз грають. Том там у нього точно не менше 5-6 млн чистими. До того ж у статті невірна інформація. У Динамо в останній рік він заробляв 5,5 млн. А у Дортмунд пішов на зниження зп.