3 июля 2021 11:21

Артем ДОВБЫК: "Только за счет сплоченности и бойцовских качеств можем победить Англию"

Нападник національної збірної України Артем Довбик поділився очікуваннями від поєдинку з Англією у чвертьфіналі Євро-2020.

Автор переможного голу у ворота Швеції (2:1) разом із командою готується до протистояння з Англією. Напередодні чвертьфіналу Артем Довбик згадав попередній матч та оцінив силу наступного суперника.

«Лише за певний час почав розуміти, що відбулося. Усе нормально, прокинувся, ми розпочали підготовку до збірної Англії. У моєму житті після голу у ворота Швеції нічого особливо не змінилося.

Англія - одна з найсильніших збірних не лише Європи, а й світу. Там зібрані кращі гравці із кращої ліги. Лише за рахунок згуртованості та бійцівських якостей ми можемо обіграти таку збірну. Будемо старатися, віддавати всі сили на футбольному полі. Найголовніше - результат та самовіддача всієї команди», - вважає Довбик.