24 февраля 2024 23:57

"Арсенал" дома разгромил "Ньюкасл"

У матчі 26 туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал на своєму стадіоні без проблем обіграв Ньюкасл з рахунком 4:1.

Ще у першому таймі Каноніри оформили впевнену заявку на перемогу. Спочатку м'яч у свої ворота забив Свен Ботман, а потім забив гол Кай Хаверц. У другому таймі розгромним рахунок зробили точні удари Букайо Сака та Якуба Ківера. Наприкінці гри Ньюкасл забив гол престижу зусиллями Джо Віллока.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко не потрапив у заявку на цю гру, продовжуючи відновлюватись після травми.

Після цього поєдинку Арсенал набрав 58 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці АПЛ. Ньюкасл займає восьму позицію.

У наступному турі чемпіонату Англії Арсенал зіграє проти Шефілд Юнайтед, а Ньюкасл гратиме з Вулверхемптоном.