12 липня 2026 10:59

Журналіст розповів, чого хотіло "Динамо" в матчі з "Університатею Клуж", і чому це не спрацювало

Журналіст Володимир Звєров каже, що "Динамо" в матчі Ліги Європи зробило ставку на оборону і розраховувало забити свої голи завдяки майстерності, але цього не сталося.


"Оця думка з обережністю правого флангу "Динамо" і з тією кількістю гравців "Динамо", які під час вибивання м'яча суперників зі своєї половини поля залишались на своїй половині - я зробив для себе висновок, що першочергово в цій грі "Динамо" намагалося зберегти свої ворота "сухими".

Були у суперника моменти, був вихід фактично на Нещерета один на один. Нещерет врятував, але я для себе побачив, що "Динамо" розраховувало на своїй майстерності забити кілька м'ячів у ворота цієї команди. Я загалом побачив, як строго хотіло в обороні зіграти київське "Динамо".

Я, до речі, не впевнений, що це їм щось дасть в матчі-відповіді, тому що там в Румунії буде втричі складніше. Там румунські вболівальники, вони не гірші за кіпрських вболівальників, яких ми вже бачили неодноразово. Я думаю, що ці вболівальники будуть великим плюсом для команди із Клужа. І після цього матчу, після цієї нічиєї... Я й до того не розглядав "Динамо" як абсолютного фаворита цієї пари. А це тільки підтвердило, що чисто 50/50, більше того, може навіть 55 тепер на 45 на користь румунської команди. На жаль, "Динамо" розраховувало на те, що "дурачок" залетить. Я думаю, що "Динамо" розраховувало на те, що команда заб'є свій м'яч", - заявив Звєров у програмі "Профутбол".