3 грудня 2025 10:28

Віктор ВАЦКО: "Нам розповідають вже давно, що в "Динамо" через війну не їдуть легіонери. От у будь-який інший клуб їдуть, а в "Динамо" - ні"

Журналіст Віктор Вацко вважає, що літні новачки "Динамо" Аліу Тіаре та Шола Огундана виглядають цілком непогано на тлі інших гравців киян.


"Нам розповідають скільки років, що в "Динамо" Київ не їдуть легіонери, тому що бояться війни в Україні. От всюди, в будь-який клуб їдуть, тільки в "Динамо" Київ не їдуть. Але зараз ми ж бачимо, приїхав Тіаре. Ну так він виявляється на тлі тих, що в "Динамо" Київ є, ще непоганий футболіст.

Приїхав той же Шола, і він також на тлі тих, що є в "Динамо" Київ, непоганий футболіст. Так, вау-ефекту вони не створюють, але вони дають конкуренцію. І по факту виходить, що навіть за дуже малі гроші все-таки реально знайти тих, хто не гірше і в кого бажання буде побільше, тому що вони не в "теплій ванні", на відміну від тих, хто в команді вже давно", - підкреслив Вацко на власному ютуб-каналі.