22 квітня 2024 08:43

Беллінгем зрівнявся з Зіданом за кількістю голів в "Ель Класіко" – Джуд зіграв на 8 матчів менше

Півзахисник «Реала» Джуд Беллінгем забив переможний гол «Барселоні» на 91-й хвилині матчу у 32-му турі Чемпіонату Іспанії – 3:2.

Таким чином 20-річний англієць став першим гравцем «Реала», що забив у двох поспіль Ель-Класіко у Ла Лізі після Руда Ван Ністелроя, який зробив це у 2007 році. У минулій грі проти «Барселони» Джуд відзначився дублем і також забив переможний гол у додатковий час на 92-й хвилині.

Також Беллінгем зрівнявся за кількістю голів, забитих в Ель-Класіко, з колишнім гравцем та головним тренером «Реала» Зінедіном Зіданом – тепер в обох по 3 м'ячі. Зідан провів 11 ігор проти «Барселони», Беллінгем – 3.

Загалом цього сезону Джуд зіграв 36 матчів, забив 21 гол та віддав 10 асистів.