21 квітня 2024 19:52

"Ковентрі" зробив камбек у матчі з "Манчестер Юнайтед" з 0:3. Гра перейшла в овертайм

21 квітня відбувається півфінальний матч Кубка Англії 2023/24 між командами «Ковентрі» та «Манчестер Юнайтед».

До 71-ї хвилини «червоні дияволи» перемагали з рахунком 3:0. Голами за номінальних гостей (зустріч проходить на нейтральному стадіоні «Вемблі») відзначилися Скотт Мактоміней, Гаррі Магуайр та Бруну Фернандеш.

Однак «Ковентрі», який виступає у Чемпіоншипі, зумів перевести гру в овертайм.

На 71-й забив Елліс Сіммс, на 79-й відставання скоротив Каллум О'Хер, а на 90+5-й з пенальті рахунок зрівняв Хаджі Райт – 3:3.

Наразі колективи проводять екстра-тайм. У разі нічиї після закінчення 120 хвилин переможець визначиться в серії пенальті.

У фіналі Кубка Англії вже чекає «Манчестер Сіті», який днем раніше обіграв «Челсі» 1:0